آخرین بروز رسانی قیمت ها 1403/03/24 پنج شنبه
سبد خرید

ساعت های ست

ساعت‌های ست برای هر زوج عالی و دوست داشتنی

ساعت ست زنانه و مردانه یکی از کادو های است که در مراسم ازدواج و عقد مرسوم می باشد. برای خرید این ساعت ها باید به یک سری نکات توجه کرد که انتخاب درستی داشته باشید.

اولین نکته باید یک ستی انتخاب کنید که مورد سلیقه هر دو فرد باشد. بعضی ها دوست دارند ست ساعت زنانه و مردانه آن ها دارای بند فلزی باشد. بعضی دیگر دوست دارند داری بند چرمی باشد. این انتخاب ها به سلیقه خود آنها می باشد. اما اگر می خواهید ست خود را در محل کار استفاده کنید ست چرمی خریداری کنید. ولی اگر می خواهید ست خود را فقط در مهمانی ها و مراسم ها استفاده کنید. بهتر است ساعت های بند فلزی انتخاب کنید. البته ساعت های بند فلزی به راحتی می توانند با ست کت و شلوار و لباس عروس ست شوند. 

در فهرست زیر تعدادی از ساعت های ست را مشاهده می کنید ، در صورتیکه ساعت مورد نظر خود را پیدا نکردید ، میتوانید در فهرست ساعت های مردانه و زنانه به صورت جدا مدل خود را انتخاب کنید ،

ادامه مطلب

ساعت های ست برای هر زوج عالی
حلقه ها قشنگ هستند، اما ساعت های ست جدیدترین و بهترین راه برای نشان دادن عشق شما هستند. ساعت های زنانه و مردانه یک نمایش عمومی از محبت هستند که شریک زندگی تان قطعاً دوست خواهد داشت. شما با هم هستید و یک ست ساعت زوج راهی عالی برای تقویت رابطه شما به سبک است.

ساعت های کرونوگراف، سه عقربه و مدل های دیگر قطعاً در طراحی هایی وجود دارند که برای هر دوی شما مناسب باشند. حتی می توانید از ست های ساعت هوشمند هیبریدی انتخاب کنید که شما را هماهنگ نگه دارند. گزینه هایی مانند ترکیب ساعت و کیف پول یا جفت سازی ساعت و دستبند چیزی برای هر سلیقه ای فراهم می کند. ست های ساعت زنانه و مردانه با قاب ها یا بندهای قابل تعویض به شما کمک می کند یک ظاهر خاص و هماهنگ را برای هر دوی شما بسازید. همچنین می توانید با حکاکی رایگان ساعت یک سورپرایز شخصی سازی شده داشته باشید. ساعت های ست خود را با تاریخ خاص، حروف اول نام هایتان یا یک کلمه به یادماندنی علامت گذاری کنید. با مرور مجموعه ای از مواد، کارکردها، رنگ ها و موارد دیگر، قطعاً یک جفت عالی را پیدا خواهید کرد - درست مثل شما دو نفر heart.

ساعت های زنانه و مردانه هماهنگ با سبک و عملکرد
همه می دانند که یک رابطه خوب همیشه درباره توافق است. اما با ساعت های زنانه و مردانه ، هیچ کدام از شما هرگز احساس نمی کنید که باید به چیزی کمتر از خواسته تان رضایت دهید. طراحی های کلاسیک یا رنگارنگ می توانند طیف گسترده ای از سلیقه های شخصی را برآورده کنند. زوج های سنتی و مدرن هر دو این ساعت های ست را کاملاً مناسب خود می یابند. حتی می توانید جفتی انتخاب کنید که با سبک رابطه تان هماهنگ باشد. اگر معمولاً جملات یکدیگر را تمام می کنید، هماهنگی خود را با صفحه ها و بندهای مشابه نشان دهید. گاهی اوقات تضادها جذب می شوند و بهترین ها را در یکدیگر به نمایش می گذارند. این زوج ها با ست های ساعت زن و شوهری که فردیت را جشن می گیرند و در عین حال مکمل یکدیگر هستند، نمی توانند اشتباه کنند.

 

زوج های قدرتمند در همه جا: این یکی برای شماست. توانایی های ترکیبی خود را با یک ست ساعت زنانه و مردانه که می تواند با شما هماهنگ باشد، به دنیا نشان دهید. تعجب نکنید اگر همه چشم ها هنگام ورود شما به اتاق روی شما متمرکز شود. در زمان هایی که از هم جدا هستید، همیشه با داشتن ساعت های ست بر روی هر دو مچ دست، احساس اتصال خواهید کرد. سفر کاری یک کار انفرادی نیست وقتی که آن ساعت ویژه را دارید که شما را به یاد آن ها می اندازد. برای پروژه های بزرگ یا انجام لیست کارهای روزمره در شهر، این ساعت های زن و شوهری کاربردی و توانمندساز آماده اند تا به شما در دستیابی به اهداف مشترکتان کمک کنند. 

همسر خاص خود را با ساعت های ست خوشحال کنید
هیچ چیز بهتر از ساعت های زنانه و مردانه به نیمه بهترتان نمی گوید "تو کامل من هستی". برای روز ولنتاین، سالگرد، روز مادر یا روز پدر، هدیه ای بدهید که هر دو بتوانید از آن لذت ببرید. طراحی های جذاب و کلاسیک زیادی وجود دارد که به شما کمک می کند سبکی را انتخاب کنید که هر دو طرف آن را دوست داشته باشند. بهترین بخش این هدیه فکری چیست؟ لوازم جانبی مورد علاقه شریک زندگی تان بسیار بیشتر به معنای واقعی می شود وقتی بدانید چیزی است که با هم به اشتراک می گذارید. این ساعت های زن و شوهری هماهنگ مثل این است که قطعه ای از آن ها را همیشه با خود به همراه داشته باشید. چه یک رابطه جدید باشد و چه سال ها از ازدواجتان گذشته باشد، هر رابطه ای با اشتراک این ساعت های زوج ویژه تقویت خواهد شد.

 

خرید ساعت | گالری ساعت کنر