آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/05/24 دوشنبه
سبد خرید

 

اهمیت انتخاب صحیح ساعت مچی مردانه 2020

شاید فکر کنید که آقایان مانند خانم های به اکسسوری و مد اهمیت نمی دهند. آقایان در انتخاب لباس تا حدودی محدودیت دارند اما از لحاظ خرید ساعت محدودیتی ندارند. ما در این مقاله به شما خواهیم گفت که با توجه به نوع شغل خود و رنگ لباس تان چه نوع ساعتی مناسب شما می باشد. و به معرفی پرفروش ترین ساعت های مردانه 2020 می پردازیم پس با همراه باشید.

همان طور که گفتیم تنوع در انتخاب ساعت برای آقایان زیاد می باشد. اگر شما فعالیت ورزشی دارید شما نمی توانید از ساعت های فلزی و یا بند چرمی استفاده کنید بلکه بهترین ساعت برای شما، ساعت های کاسیو دیجیتالی می باشد. این مدل ساعت همراه با لباس ورزشی باعث زیبای ظاهری شما شود. افرادی که در اداره مشغول فعالیت هستند می توانند از دو نوع ساعت بند چرمی و فلزی استفاده کنند. ساعت بند چرمی با یک صفحه کاملا ساده می تواند انتخاب بسیاری خوبی برای استفاده شما در جلسات می باشد. اما اگر یک ساعت با دوام برای استفاده روزانه می خواهید می توانید از ساعت های فلزی استفاده کنید. در هنگام خرید ساعت های بند چرمی سعی کنید رنگ آن را متناسب با کفش، یا کمربند خود خریداری کنید.

چند نکته مهم در انتخاب ساعت مچی مردانه 2020

شما در هنگام خرید ساعت ابتدا به این چند نکته باید دقت کنید و در مرحله بعد به سراغ پر فروش ترین ساعت های مردانه 2020 بروید. نکاتی که باید به آن در هنگام خرید ساعت مردانه توجه کنید اندازه مچ دست است. بیشتر آقایان دارای مچ دست بزرگ می باشند این حالت باعث می شود که هر نوع صفحه ساعتی به دست آن ها سازگار باشد. دومین نکته قیمت ساعت می باشد، اگر قیمت ساعت برای شما مهم می باشد سعی کنید یک ساعتی خریداری کنید که دارای باتری های کوارتزی می باشند. این نوع باتری به مدت طولانی کار می کند. نکته سوم برند ساعت می باشد، برند های زیادی وجود دارند که شما می توانید از آن ها ساعت خود را تهیه کنید. چند برند معروف را برای شما عزیزان معرفی می کنیم. سیکو، رولکس، سیتیزن، دیزل، فسیل، و تیسموت، اگر می خواهید یک ساعت خوب خریداری کنید که برای شما چندین سال کار کنید می توانید از این برند های معروف خریداری داشته باشد. این برند ها پر فروش ترین ساعت های مردانه 2020 را داشته اند. چهارمین نکته رنگ ساعت می باشد، همان طور که در بالا نیز گفتیم سعی کنید رنگ آن با کفش و یا کمربند تان ست باشد. همچنین توجه داشته باشید که اگر ساعت را برای جلسات رسمی می خواهید باید بگویم که هرچه رنگ بند ساعت روشن تر باشد از رسمی بودن فاصله خواهد گرفت و برای جلسات رسمی رنگ بند ساعت سیاه بهترین انتخاب می باشد.

 

BESTWATCHES2020

 

 

حتما بخوانید :چگونه یک ساعت تقلبی را از اصلی تشخیص دهیم ؟

 

اصل و غیر اصل بودن  ساعت 

در هنگام خرید ساعت های مردانه باید به اصل بودن محصول دقت کنید. متاسفانه امروزه در بازار ساعت های تقلبی زیادی وجود دارد که با نمونه اصلی خود از نظر ظاهری کاملا مشابه هست. برای تشخیص اصل بودن ساعت باید به چند نکته توجه کنید. اولین نکته، بررسی نوشته حک شده بر پشت ساعت می باشد. نکته دوم سنگینی ساعت می باشد معمولا ساعت های برند و اصل سنگین تر هستند. سومین نکته عقربه های آن می باشد، در ساعت های فیک عقربه های آن ها با لرزش می چرخد و به راحتی می توان فهمید این ساعت تقلبی می باشد. یکی از نکته های که با آن متوجه می شویم که ساعت اصلی است صدای تیک تاک آن می باشد در ساعت های تقلبی این صدا یا وجود ندارد یا اگر هم وجود دارد زیاد به گوش نمی رسد.

معرفی بهترین و پر فروش ترین ساعت های مردانه 2020

ساعت های که جز پر فروش ترین ساعت های مردانه 2020 هستند ساعت های با برند اسکمی می باشد. ساعت مچی دیجیتالی مردانه اسکمی مدل 1231 قطب نما دار یکی از این ساعت ها می باشد که علاوه بر موتور ژاپنی  دارای شکل ظاهری زیبایی نیز می باشد. یکی دیگر از پر فروش ترین ساعت های مردانه 2020 ، ساعت مچی عقربه ای مردانه تگ هویر می باشد. تولید کننده این ساعت یک شرکت سوئیسی می باشد  که دارای قیمت بالای است. به دلیل قیمت بالای که دارد و زیبایی کار، افرادی که خاص بودن را دوست دارند و قیمت برای آن ها مهم نیست استفاده می کنند این ساعت با این که جز ساعت های گران قیمت می باشد اما جز پر فروش ترین ساعت های مردانه 2020 قرار گرفته است. ساعت والار کی از پر فروش ترین ساعت های مردانه 2020 می باشد که دارای باتری کوارتزی و با مدل رسمی و برای استفاده روزانه می باشد. ساختار ظریف آن باعث شده است طرفداران بسیاری داشته باشد.

برند های دیگری وجود دارند که جز پر فروش ترین می باشند که ما در این مقاله فقط به چند برند آن اشاره کردیم.

 

مطالب مرتبط